خدمات جذب و تامین نیروی مهندس جهت تکمیل اعضای شرکت های متقاضی رتبه
خدمات ایزو و استاندارد، اخذ ایزو و استاندارد های داخلی و بین المللی
ارتباط با متخصصان شرکت، مشاوره رایکان در امور ثبت، تغییرات، رتبه بندی، حسابداری و ... 88935070 88938101
Array
اخذ اقامت قبرس مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

مانند تمام کشورهای جهان، قبرس نیز دارای انواع مختلف ویزای اقامتی و مجوزهای حضور در کشور است. پایین ترین سطح این مجوزها، ویزای توریستی است که با مدارک زیر قابل صدور در سفارت قبرس در تهران (خیابان دزاشیب) می باشد. اعتبار این ویزا معمولا دو هفته است و هزینه چندانی ندارد:

    تکمیل فرم درخواست ویزا
    2 قطعه عکس
    گذرنامه با اعتبار حداقل 6 ماه
    مستندات مالی متقاضی (تمکن مالی از بانک)
    مستندات شغلی متقاضی (ثبت شرکت، نامه اشتغال، جواز کسب ...)
    مستندات مالکیت متقاضی بر اموال غیر منقول در ایران مانند زمین، خانه، آپارتمان، مغازه و ...

دریافت اقامت دراز مدت و اقامت دائم اروپا
با خرید ملک در قبرس شما می توانید اقامت سالیانه و یا دایم دریافت نمایید. طبق قوانین قبرس مالک یک ملک می تواند بدون محدودیت تعدد سفر در طول سال از ملک خود استفاده نماید. این شامل هر گونه ملکی می شود و ارتباطی با قمیت ملک نیز ندارد. ویزای صادر شده در این حالت مالتیپل (چندباره) و یکساله است (ممکن است بار اول 6 ماهه صادر شود).
طبق قوانین جدیدی که در سال 2009 مصوب شد، مالکان املاک با ارزش بالا تر از 300.000 یورو می توانند اقامت دایم درخواست نمایند. این درخواست می بایست شرایط زیر را دارا باشد:

    خرید ملک به ارزش بالا تر از سیصد هزار یورو (با وام یا بدون وام)
    اثبات به اداره مهاجرت که شخص برای استفاده شخصی و اقامت از این ملک استفاده خواهد کرد. مانند پرداخت قبوض ماهیانه، داشتن حساب بانکی فعال در قبرس
    شواهد مستند دال بر توانایی مالی مقیم بر اداره زندگی و تامین هزینه ها مانند درآمد در ایران یا هر کشور دیگر و یا دارا بودن کسب و کار در قبرس

ارایه این مدارک توسط وکیل رسمی در زمانی حدود 2-4 ماه به نتیجه می رسد. البته در زمان خرید ملک (به هر ارزش) شما ویزای یک ساله را دریافت نموده اید و تا زمان بررسی نهایی نیز می تواند به کرات به قبرس سفر نمایید.

برای کسب اطالاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.